Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran büyük bir kez sanayi olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik adamakıllı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz eş atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı burada çağ kalmak için ülkü müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde web sitemizi ziyaret edin yetkin eş intiba bırakacaktır. tam bir kez eksperyans ile doğru İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *